O MNĚ

Ve fitness odvětví se pohybuji už od roku 2014. S nadšením jsem nabírala zkušenosti jak v kondičním, tak silovějším cvičení, které mě sice neskutečně bavilo (a stále baví), ale uvědomovala jsem si, že oč více je tento typ cvičení o estetice těla, o to méně se pak zabývá jeho koordinací, funkčností a celkovým zdravím.

Postupně jsem se začala vzdělávat nejen v oblasti klasického fitness, a protože lidské tělo není jen hora krásně vypadajících svalů, ale hlavně jejich souhra řízená naším mozkem k pohybu, stále více mě to táhlo směrem k funkčnímu a fyziofitness cvičení. Objevila jsem tím svět, který mě naprosto nadchnul. S přibývajícími kurzy a semináři – vedenými skvělými lektory a odborníky v oboru sportu a fyzioterapie – jsem začala o cvičení a pohybu přemýšlet jinak a hlavně v širších souvislostech. S velkou pokorou k lidskému tělu se však nepřestávám dále vzdělávat a i v tomto roce se chystám na odborné kurzy a workshopy k prohloubení toho, co už znám ze své trenérské praxe.

Snažím se být trenérem, který klienta vede k lásce k pohybu, ale také k sobě samému, protože nejen psychika, ale také naše tělesná schránka zvládá každý den neskutečnou zátěž a je důležité umět svému tělu naslouchat. Tréninky stavím tak, aby byly nejen zábavné a efektivní, ale hlavně zvládnuté v co nejkvalitnějším provedení každého klienta v rámci jeho aktuálních možností.

Nikdy není pozdě začít na sobě pracovat. 🙂

.

.